SRPEN 1968

Vážení a milí občané města Strakonice a blízkého okolí. Muzeum středního Pootaví Strakonice připravuje na rok 2018 brožuru k tématu Srpen 1968 v našem regionu, jejíž stěžejní částí budou výpovědi pamětníků tehdejších událostí a fotografie. V současné době se obracíme i na Vás s výzvou ke spolupráci. Pokud uchováváte v rodině vzpomínky na dobu, kdy do našeho města a okresu přišla vojska Varšavské smlouvy, vlastníte fotografie, letáky, jiné tištěné materiály (Zvláštní vydání Našich novin, Svobodný zpravodaj, Strakonický Švanda, …) či máte něco dalšího, obraťte se na nás. Pomůžete nám tím vyplnit mezeru v dějinách našeho města.

Předem děkujeme za Vaši pomoc a spolupráci.

Kontaktovat nás můžete v pracovní době na tel.: 380 422 602 nebo na emailu: michaela.mikesova@muzeum-st.cz.