Elektronický katalog

Knihovna Muzea středního Pootaví Strakonice zveřejnila na svých stránkách elektronický katalog pro vyhledávání dokumentů z muzejních fondů. Webový katalog s názvem Portaro je od české firmy KP-SYS. Vyhledávání v katalogu je jednoduché, intuitivní, katalog je určen pro širokou uživatelskou veřejnost. Lze vyhledávat pouze podle jednoho vyhledávacího pole nebo prostřednictvím rozšířeného vyhledávání, např. podle roku vydání, klíčových slov apod.

Veřejně dostupný online katalog je jedním ze základních modulů knihovnického automatizovaného systému. Projekt katalogu Portaro byl realizován s finanční podporou Ministerstva kultury ČR z programu VISK 3.

Katalog si můžete vyzkoušet na našich stránkách www.muzeum-st.cz/cs/knihovna/.

Další informace: Ludmila Vilánková, knihovnice muzea; +420 380 422 605, ludmila.vilankova (zavináč) muzeum-st.cz

Ve Strakonicích dne 30. dubna 2019

tz_katalog_portaro.doc (109 KB)